KONST / Litografier / Litografi 15554223
nr 1555 4223
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Litografi, Efter. Vollard suite. Signerad Picasso i trycket, numrerad 836/1200. Bladets mått: 42x33 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 18:41:32
14/8 18:36:32
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso